O nas

 

Kierujemy się mottem „Człowiekowi potrzeba dać tyle szans, ile ich potrzebuje”.

 

terapia uzależnień, leczenie uzależnień, ośrodek wsparcie

 

Terapia uzależnień od alkoholu, narkotyków, patologicznego hazardu lub leków

Jeżeli szukasz pomocy i pragniesz uwolnić się od zgubnych nałogów, trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy prywatną placówką, prowadzącą terapie uzależnień od alkoholu, leków, patologicznego hazardu oraz narkotyków. Uzależnienia mają zgubny wpływ na nasze życie. Zachowania destrukcyjne w krótkim czasie mogą odebrać nam siły i motywację do poprawy naszego życia. Leczenie uzależnienia nie jest łatwym i prostym zadaniem. Samotna walka z nałogiem jest ogromnym wysiłkiem, z którym nie każdy sobie poradzi. Aby skutecznie pokonać uzależnienie, niezbędne są odpowiednie warunki. Wychodzą naprzeciw naszym podopiecznym, oferujemy skuteczne leczenie, rehabilitację oraz profilaktykę w atmosferze spokoju i bezpieczeństwa.

Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu lepszej jakości życia. Pobyt w naszym ośrodku to przede wszystkim praca nad sobą, pokonywanie własnych słabości oraz odbudowywanie relacji z  bliskimi. Staramy się, aby nasi pacjenci odkryli na nowo radość życia w trzeźwości. Jednym z głównych celów terapii uzaleznień jest także poprawa samopoczucia oraz wykształcenie nowych, pozytywnych nawyków. Pragniemy, aby nasi podopieczni odnaleźli harmonię, która pozwoli im na realizację marzeń i osiąganie zamierzonych celów.

Nasi terapeuci posiadają wiele lat doświadczenia w prowadzeniu terapii odwykowych. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. terapie uzależnień dostosowujemy do indywidualnych uwarunkowań zdrowotnych i osobowościowych pacjenta. Oferujemy kilkutygodniowe pobyty terapeutyczne oraz spotkania weekendowe. Zapewniamy opiekę medyczną, kompleksowe badania lekarskie oraz psychoterapię. Zajęcia terapeutyczne odbywają się w małych grupach oraz indywidualnie. Podczas pobytu pacjenci otrzymują całodniowe wyżywienie. Wspólne spędzanie wolnego czasu pozwala walczyć z tendencją do izolowania się. Nasz ośrodek to znakomite warunki dla terapii i wewnętrznego rozwoju. Mieszkańcy ośrodka mogą poczuć się u nas jak członkowie rodziny. Zarówno w trakcie leczenia, jak i po zakończonej terapii, nasz ośrodek gwarantuje pełną dyskrecję i prywatność.

Skontaktuj się z nami, wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów.

 

Lokalizacja

Nasz ośrodek znajduje się w Koszalinie w województwie zachodniopomorskim. Jest to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych regionów naszego kraju. Ośrodek otaczają malownicze krajobrazy z licznymi jeziorami oraz pięknymi lasami. W niedalekiej odległości znajdują się piaszczyste plaże Bałtyku. To idealne miejsce na terapie uzaleznień, odnalezienie spokoju i wewnętrznej równowagi.